Вантажоперевезення в Чернігові Гарант-Переїзд «Гарант-Переезд»
Вантажоперевезення Чернігів
Вантажні перевезення до Чернігові
Перевезення вантажів Чернігову
Прорахувати перевезення
Вантажоперевезення та вантажники - Вантажоперевезення Чернігів | «Гарант Переїзд» - Якісні вантажні перевезення по місту та Україні
Гарант-Переїзд професійно займається вантажоперевезеннями протягом багатьох років з 2012 року. Ми здійснюємо перевезення будь-яких необхідних вантажів вагою від 1 кг до 20 тонн. Ми беремо на себе відповідальність стверджувати, що «Гарант-Переїзд» майстер своєї справи - вантажоперевезень та транспортної логістики. У перелік наших послуг входить перевезення вантажів Чернігову, вантажоперевезення по Україні, квартирний переїзд, переїзд офісу, послуги вантажників та перевезення важких предметів: сейфів, банкоматів, терміналів, роялів, піаноно, більярдних столів, верстатів, акваріумів, твердопаливних казанів.
Доступны для заказа
цены актуальны на 16.07.2024
Грузоперевозки в Чернігові цельнометаллическим фургоном от 1 тонны
Mercedes Sprinter
( бус до 2 тонн )
Размер авто для переозки домашних вещей от 1 тонны
 • Длина - 4.60 м
 • Ширина - 1.70 м
 • Высота - 2.00 м
Цена грузоперевозок Чернігові от 1 тонны
350 грн/час
Минимальный заказ грузовика по Чернігову
* минимальный заказ 2 часа
Грузоперевозки тентованным авто в Чернігові до 2 тонн
Mercedes Sprinter
( тент до 2 тонн )
Размер кузова грузового авто для доставки по Чернігову
 • Длина - 4.30 м
 • Ширина - 2.10 м
 • Высота - 2.30 м
Цена грузоперевозок в Чернігові до 2 тонн
350 грн/час
Минимальный заказ первозки по Чернігову
* минимальный заказ 2 часа
Грузоперевозки мебельным фургоном в Чернігові до 3 тонн
Mercedes Sprinter ГИДРОБОРТ
( мебельная будка до 2 тонн )
Размер кузова для перевозки мебели в Чернігові
 • Длина - 4.30 м
 • Ширина - 2.10 м
 • Высота - 2.30 м
Цена грузоперевозок в Чернігові до 3 тонн
400 грн/час
Минимальный заказ грузовика для перевозки в Чернігові
* минимальный заказ 2 часа
Грузоперевозки с гидробортом в Чернігові до 5 тонн
Mercedes Atego ГИДРОБОРТ
( до 5 тонн )
Размер кузова машины для перевозки товара по Чернігову
 • Длина - 7.20 м
 • Ширина - 2.50 м
 • Высота - 2.40 м
Цена грузоперевозок в Чернігові до 5 тонн
650 грн/час
Минимальный заказ грузовой машины по Чернігову
* минимальный заказ 3 часа
Услуги грузчиков в Чернігові
Грузчики
( имеющие опыт работы с мебелью )
Стоимость услуги грузчика в Чернігові
150 грн/час
Минимальный заказ грузчика по Чернігову
* минимальный заказ 2 часа

Вантажний транспорт нашої компанії завжди знаходиться у відмінному технічному стані. Наші вантажні автомобілі спеціально призначені для перевезення меблів та обладнані кріпильними матеріалами, що дозволяє виконати вантажоперевезення по Чернігову і при цьому перевозити майно, меблі, побутову техніку та інші вантажі в цілості та безпеки. Весь автопарк компанії «Гарант-Переїзд» обладнаний системою GPS моніторингу, що дозволяє контролювати рух транспорту при виконанні вантажоперевезень та доставки вантажу. Також, для полегшення процесу навантаження та розвантаження вантажу, у нашій компанії є вантажні автомобілі, обладнані гідробортом.

Завдяки практичному досвіду, набутому за час роботи у вантажоперевезеннях, ми грамотно підберемо оптимальний транспорт для Вашого перевезення та надамо необхідну кількість кваліфікованих вантажників, які мають величезний досвід роботи у вантажоперевезеннях та переїздах усіх видів. Перегляньте наші ціни на вантажоперевезення в Чернігові, і переконайтеся, що «Гарант-Переїзд» правильний вибір для довгострокового співробітництва.

И упаковочный материал
цены актуальны на 16.07.2024
Картонная коробка для переезда
Картонная коробка
600мм*400мм*400мм
35 грн/шт
Скотч для упаковки при переездае
Скотч
48мм*50м
30 грн
Упаковочная бумага для вещей
Упаковочная бумага
1200мм*10м
120 грн/рулон
Стрейч пленка для упаковки мебели и вещей при переезде
Стрейч пленка
500мм*300м
350 грн/рулон
Пузырчатая пленка для хрупких вещей и техники
Пузырчатая пленка
1200мм*10м
350 грн/рулон
Гофрокартон листовой для упаковки мебели
Гофрокартон (лист)
100мм*10м
250 грн/рулон
Уголок картонный для защиты углов мебели
Уголок картонный
40мм*40мм*2м
25 грн/шт
Мешок полиэтилен для разных мелких вещей
Мешок полиэтилен
100л
7 грн/шт

Вантажні перевезення Чернігів | Перевезення вантажів із вантажниками

Вантажоперевезення Чернігів

Вантажні перевезення Чернігові - Швидко та Надійно перевеземо ваш вантаж

Якщо Вам необхідно виконати вантажоперевезення по Чернігову, області або Україні, компанія «Гарант Переїзд» візьме на себе вирішення всіх завдань, пов'язаних з перевезенням Вашого вантажу.

Звернувшись до компанії Гарант Переїзд Ви можете скористатися послугами: перевезення вантажу, перевезення меблів, організації квартирного переїзду та переїзду офісу. Наша компанія із задоволенням надасть спеціалізований транспорт різної вантажопідйомності та місткості для перевезення містом та Україною, відповідно до всіх Ваших вимог.

Вантажні перевезення в Чернігові виконуються в будь-який час доби, без вихідних та у святкові дні в режимі - вантажне таксі. Досвідчені співробітники компанії «Гарант Переїзд» із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання та докладуть усіх зусиль для того, щоб Ваше перевезення пройшло комфортно.

Перевезення вантажів автомобілями будь-якої вантажопідйомності від 1 до 20 тонн

Автомобільні вантажні перевезення Чернігові – це одна з найбільш затребуваних та популярних транспортних послуг у компаній, фізичних осіб та комерційних виробничих об'єднань. Вантажоперевезення Чернігів користуються високим рівнем затребуваності через те, що за рахунок використання автомобільного транспорту певної вантажопідйомності можна доставити практично будь-які вантажі в будь-яку точку міста, області чи країни.

Вантажоперевезення з вантажниками в Чернігові

Транспортна компанія «Гарант Переїзд» пропонує фізичним особам, комерційним структурам, власникам бізнесу, промисловим об'єднанням та холдингам вантажоперевезення Чернігову з використанням сучасної техніки та широкого спектру додаткових послуг. Завдяки наявності широкого спектру додаткових послуг кожен клієнт, який звернувся до компанії «Гарант Переїзд», отримує можливість не лише виконати вантажоперевезення, а й провести вантажні, розвантажувальні та такелажні роботи. Варто сказати, що такелажні та вантажно-розвантажувальні роботи будуть виконані досвідченими, кваліфікованими вантажниками. Необхідно також зазначити, що, пропонуючи клієнтам вантажоперевезення з вантажниками, компанія «Гарант Переїзд» надає послуги перевезення за допомогою сучасного вантажного транспорту.

За допомогою якого транспорту «Гарант Переїзд» готовий виконати вантажні перевезення?

Кожному клієнту нашої компанії доступні вантажоперевезення в Чернігові автомобілями наступної вантажопідйомності:

 1. До 1 тонни. Автомобілі до 1 тонни - це комерційні транспортні засоби, такі як "Газель", "Volkswagen", "Mercedes", здатні недорого доставити невеликі обсяги вантажів.
 2. До 2 тонн. Автомобілі даної тоннажності – це відмінне рішення для тих, хто планує переїзд, виконати доставку меблів, куплених у магазині, або комусь потрібно перевезти дрібні, невеликі вантажі по місту та області.
 3. До 5 тонн. Автомобілі, що мають тоннажність до 5 тонн, чудово підійдуть для транспортування наливних, сипких, небезпечних вантажів, перевезення меблів під час переїзду, а також доставки продуктів та товарів. Вони поєднують у собі великий обсяг, середню тоннажність при гарній маневреності у місті.
 4. До 10 тонн. За своєю суттю автомобіль до 10 тонн - це довгомір з гідробортом з довжиною 6 метрів і більше, здатний виконувати контейнерні або далекі вантажоперевезення. Якщо автомобіль оснащений спеціальною холодильною камерою, він може виконати і рефрижераторні вантажоперевезення.
 5. до 20 тонн. Автомобілі до 20 тонн – це автопоїзди, здатні виконувати тривалі перевезення будь-яких вантажів.

Вантажоперевезення для фізичних та юридичних осіб у Чернігові

Компанія «Гарант Переїзд» пропонує комерційні, професійні вантажоперевезення для юридичних осіб, а також приватні вантажоперевезення з використанням сучасного автомобільного транспорту та досвідченими водіями. Наша транспортна компанія пропонуємо високий рівень сервісу і тому кожна заявка, яка надходить нашому диспетчеру, буде оперативно оброблена фахівцем, внаслідок чого клієнту буде відправлено автомобіль, необхідної тоннажності.

Ми пропонуємо для виконання комерційних вантажоперевезень, організаціям та компаніям укласти з нами договір та отримати вигідні тарифи на перевезення вантажів та доставку товарів з оплатою за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Наявність привабливої вартості послуг та високого професіоналізму дозволяє звертатися до нас клієнтам, кому потрібні вантажоперевезення Чернігів, ціна яких має високий рівень доступності та підходить навіть людям та компаніям, які мають мінімальні бюджети.

Гарант-Переїзд - Вантажні перевезення з вантажниками в Чернігові

Запитання-відповідь

Скільки коштує 1 км перевезення вантажу по Україні?

Вартість 1 км вантажоперевезення по Україні залежить від ваги, розміру та кількості вантажу. Ознайомитися з тарифами на різні вантажні авто можна на сторінці цін .

Скільки коштує вантажоперевезення по місту Чернігів?

Вартість вантажоперевезень по місту Чернігів залежить від автомобіля, який може перевезти вашу кількість вантажу. Ціна вантажоперевезення у місті розраховується погодинно (грн/година). Ціну послуг певного автомобіля можна побачити на сторінці цін.

Замовлення вантажоперевезення, як довго чекати на автомобіль?

Стандартний час 30 хвилин. У нас великий вибір машин, різної місткості та тоннажу. Час очікування автомобіля залежить від виду автомобіля та ступеня завантаженості. Як правило, ми задовольняємо всі потреби клієнта, і у разі термінового вантажоперевезення, подаємо машину за 30 хвилин.

Ви здійснюєте вантажоперевезення цілодобово?

Ми виконуємо перевезення вантажів цілодобово, але по можливості просимо замовляти послуги заздалегідь.

Володимир Іванов

Переезжал 9 марта,обратился в виду экстренной ситуации -подвели другие переводчики, и был удивлен, когда сообщили, что машина будет по адресу через 30 минут! Сработали быстро, носили аккуратно -не подвели. И мы продолжили отмечать 8 Марта, так что рекомендую работать с этими людьми.

Anti Anti

Спасибо. Мебель была перевезена вовремя и без повреждений.

Андрей

Перевозили товар из Днепра в Кривой Рог. Все понравилось, перевезли быстро и качественно. Будем обращаться.

Фотогалерея
Вантажні перевезення в Чернігові Вантажоперевезення з вантажниками по Чернігову Організація переїзду в місті Чернігів Вантажоперевезення по Україні Перевезення речей та меблів Послуги професійних вантажників
Про компанію

Вантажне таксі Гарант-ПереїздГарант-Переїзд - Вантажні перевезення будь-яких вантажів по Чернігову, регіону та Україні. Організація переїздів будь-яких масштабів як під ключ, так і частково організованих нами. Розбирання та збирання меблів. Перевезення важких предметів: сейфів, банкоматів, роялів, піаніно, котлів, верстатів та подібного обладнання. Доставка вантажів у будь-яке місто України. Переїзд до Києва, Харкова, Львова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
 • Наявність транспорту 2, 3, 5, 10 та 20 тонн
 • Подача машини протягом 30 хвилин
 • Організація переїздів "під ключ"
 • Штат професійних вантажників
Контакти

Для того щоб замовити нашу послугу, достатньо зателефонувати по одному з телефонів. Якщо хочете укласти договір про постійну співпрацю, чекаємо на Вас за адресою

«Гарант-переїзд»
Телефон:
E-mail:
Сміливо замовляйте залишитеся задоволені!)
Ми завжди доступні за цими телефонами

📞 095-10-666-72

📞 097-06-999-21

Графік роботи 24/7 (цілодобово)

Закрити