Вивіз старих меблів та мотлоху Гарант-Переїзд Вивіз старих меблів та мотлоху «Гарант Переїзд»
Вантажоперевезення Одеса
Вантажні перевезення до Одесі
Перевезення вантажів Одесі
Прорахувати перевезення

Вивіз старих меблів у Одесі. Вивіз мотлоху Одеса.

Вивіз мотлоху Одеса
Вивіз старих меблів Одеса

Вивіз старих меблів

Меблі які в 80-90 е роки були гордістю в кожній родині: кухонні гарнітури, дивани, столи, поліровані стінки поступово йдуть у небуття. У наш час у магазинах та на меблевих ринках можна зустріти чудові меблі, гарні шафи купе, різноманітні ліжка. Але перш ніж обставити квартиру цими чудовими меблями постає проблема з вивезенням старих меблів, які більше не потрібні.

Виконати вивіз старих меблів та непотрібних речей у Одесі вам допоможе компанія «Гарант Переїзд», для оперативного вивезення старих меблів, вам буде достатньо зателефонувати до нас і замовити послугу - Вивіз старих меблів Одеса. Після вашого дзвінка до вас приїдуть кваліфіковані вантажники, які виконають розбирання меблів, винесення меблів та непотрібних речей з поверху, завантажать меблі та речі у спеціальний вантажний автомобіль та вивезуть все на спеціальний полігон, де все це утилізують.

Замовте вивезення старих меблів Одеса в компанії «Гарант Переїзд» і ми позбавимо вас зайвих турбот і непотребу.

Вивіз мотлоху Одеса

Вивіз мотлоху - це процес видалення непотрібних речей, які накопичуються в нашому житті з часом. Це може бути все від старих меблів та побутової техніки до купи непотрібних паперів та документів. У деяких випадках це може бути викликано переїздом або ремонтом, а в інших - просто бажанням звільнити простір і позбутися старих речей.

Вивіз мотлоху в Одесі може бути досить трудомістким і неприємним процесом, особливо якщо у вас багато речей, які потрібно викинути. У таких випадках на допомогу приходить наша компанія, яка надає послуги з вивезення сміття та мотлоху. Ми можемо надати контейнери та упаковку для тимчасового зберігання сміття, а також здійснювати його транспортування та утилізацію.

Чому вибрати варто нашу компанію:

 • Професійний підхід:
  Наша компанія має великий досвід в організації вивезення старих меблів та мотлоху, та працює з професійними вантажниками, що гарантує швидке та якісне виконання робіт.
 • Розмаїття послуг:
  "Гарант-Переїзд" пропонує широкий спектр послуг з вивезення різного сміття, включаючи розбирання та утилізацію старих меблів, побутової техніки, електроніки, а також організацію вивезення будівельного сміття та інших видів відходів, крім харчових.

 • Зручність:
  Ми надаємо послуги з вивезення мотлоху та сміття на умовах, які найкраще відповідають потребам клієнта. Це може бути як щоденне вивезення будівельного сміття з об'єкта, так і одноразове вивезення великого обсягу мотлоху з квартири, будинку, гаража.

 • Екологічність:
  Компанія "Гарант-Переїзд" дотримується всіх необхідних норм і правил щодо утилізації відходів, що гарантує екологічну безпеку та відсутність негативного впливу на навколишнє середовище.
 • Доступність:
  Наша компанія пропонує свої послуги з вивезення старих меблів, мотлоху та сміття за доступними цінами, що робить їх доступними для широкого кола клієнтів.

Таким чином, якщо вам потрібно швидко та якісно позбутися старих меблів, сміття та мотлоху, "Гарант-Переїзд" буде відмінним вибором. Ми пропонуємо професійний підхід, широкий спектр послуг, зручність, екологічність та доступність, що робить нас найкращим вибором серед інших організацій.

У нас можна замовити вантажне таксі для перевезення будь-якого вашого вантажу як з вантажниками так і без. Час подачі до 30 хвилин.

Доступні для замовлення
ціни актуальні на 16.07.2024
Вантажоперевезення в Одесі суцільнометалевим фургоном від 1 тонни
Mercedes Sprinter
(бус до 2 тонн)
Розмір авто для переозування домашніх речей від 1 тонни
 • Довжина - 4.60 м
 • Ширіна - 1.70 м
 • Висота - 2.00 м
Ціна вантажоперевезень Одесі від 1 тонни
350 грн/год
Мінімальне замовлення вантажівки по Одесі
* мінімальне замовлення 2 год.
Вантажоперевезення тентованим авто в Одесі до 2 тонн
Mercedes Sprinter
( тент до 2 тонн)
Розмір кузова вантажного авто для доставки Одесі
 • Довжина - 4.30 м
 • Ширіна - 2.10 м
 • Висота - 2.30 м
Ціна вантажоперевезень у Одесі до 2 тонн
350 грн/год
Мінімальне замовлення первозки за Одесі
* мінімальне замовлення 2 год.
Вантажоперевезення меблевим фургоном в Одесі до 3 тонн
Mercedes Sprinter ГІДРОБОРТ
(меблева будка до 2 тонн)
Розмір кузова для перевезення меблів у Одесі
 • Довжина - 4.30 м
 • Ширіна - 2.10 м
 • Висота - 2.30 м
Ціна вантажоперевезень у Одесі до 3 тонн
400 грн/год
Мінімальне замовлення вантажівки для перевезення до Одесі
* мінімальне замовлення 2 год.
Вантажоперевезення з гідробортом у Одесі до 5 тонн
Mercedes Atego ГІДРОБОРТ
( до 5 тонн )
Розмір кузова машини для перевезення товару Одесі
 • Довжина - 7.20 м
 • Ширіна - 2.50 м
 • Висота - 2.40 м
Ціна вантажоперевезень у Одесі до 5 тонн
650 грн/год
Мінімальне замовлення вантажної машини Одесі
* мінімальне замовлення 3 год.
Послуги вантажників у Одесі
Вантажники
( мають досвід роботи з меблями)
Вартість послуги вантажника в Одесі
150 грн/год
Мінімальне замовлення вантажника по Одесі
* мінімальне замовлення 2 год.

Запитання-відповідь

Скільки коштує вивезення старих меблів у Одесі?

Ціна послуги вивезення старих меблів залежить від кількості меблів, ступеня складності завантаження та довжини маршруту до місця утилізації. Орієнтовну вартість можна розрахувати із вартості вантажників, вартості машини та вартості полігону. Докладніше на сторінці цін.

Яка потрібна за обсягом потрібна машина для вивезення старих меблів і мотлоху?

Зазвичай у вантажну машину до 2 тонн (Газель, Спрінтер, Форд) розміщується велика кількість меблів та речей з 2-3 кімнатної квартири. Але бувають і винятки, тоді для вивезення потрібно більше авто. Полее детально оцінити вартість та підібрати авто, може наш диспетчер.

Володимир Іванов

Переезжал 9 марта,обратился в виду экстренной ситуации -подвели другие переводчики, и был удивлен, когда сообщили, что машина будет по адресу через 30 минут! Сработали быстро, носили аккуратно -не подвели. И мы продолжили отмечать 8 Марта, так что рекомендую работать с этими людьми.

Anti Anti

Спасибо. Мебель была перевезена вовремя и без повреждений.

Андрей

Перевозили товар из Днепра в Кривой Рог. Все понравилось, перевезли быстро и качественно. Будем обращаться.

Фотогалерея
Вантажні перевезення в Одесі Вантажоперевезення з вантажниками по Одесі Організація переїзду в місті Одеса Вантажоперевезення по Україні Перевезення речей та меблів Послуги професійних вантажників
Про компанію

Вантажне таксі Гарант-ПереїздГарант-Переїзд - Вантажні перевезення будь-яких вантажів по Одесі, регіону та Україні. Організація переїздів будь-яких масштабів як під ключ, так і частково організованих нами. Розбирання та збирання меблів. Перевезення важких предметів: сейфів, банкоматів, роялів, піаніно, котлів, верстатів та подібного обладнання. Доставка вантажів у будь-яке місто України. Переїзд до Києва, Харкова, Львова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
 • Наявність транспорту 2, 3, 5, 10 та 20 тонн
 • Подача машини протягом 30 хвилин
 • Організація переїздів "під ключ"
 • Штат професійних вантажників
Контакти

Для того щоб замовити нашу послугу, достатньо зателефонувати по одному з телефонів. Якщо хочете укласти договір про постійну співпрацю, чекаємо на Вас за адресою

«Гарант-переїзд»
Телефон:
E-mail:
Сміливо замовляйте залишитеся задоволені!)
Ми завжди доступні за цими телефонами

📞 095-10-666-72

📞 097-06-999-21

Графік роботи 24/7 (цілодобово)

Закрити