Вантажоперевезення по Україні Гарант-Переїзд «Гарант Переїзд»
Вантажоперевезення Дніпро
Вантажні перевезення до Дніпрі
Перевезення вантажів Дніпру
Прорахувати перевезення

Вантажоперевезення по Україні - Швидка подача вантажного авто. Надсилання того ж дня.

Вантажоперевезення по Україні

Ласкаво просимо на сайт компанії «Гарант-Переїзд» – надійного партнера у сфері вантажоперевезень по Україні. Наша компанія – це команда професіоналів, які готові надати вам якісні та надійні послуги з перевезення вантажів будь-яких обсягів та характеристик.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг, починаючи від організації перевезення вантажів різної категорії та закінчуючи виконанням складних та масштабних логістичних завдань. Наша компанія має власний автопарк, який складається з сучасних вантажних автомобілів, обладнаних усім необхідним для безпечного та ефективного перевезення вантажів Україною.

Ми здійснюємо вантажоперевезення по всій території України, включаючи віддалені та важкодоступні регіони. Незалежно від того, який вантаж вам необхідно перевезти, ми готові запропонувати оптимальне рішення з огляду на ваші вимоги та особливості перевезення.

Наші переваги

Важливою перевагою нашої компанії є високий рівень професіоналізму наших працівників. Вся наша команда – це досвідчені та кваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої знання та навички, щоб надавати послуги на найвищому рівні. Крім того, ми гарантуємо нашим клієнтам індивідуальний підхід та оперативність у виконанні замовлень.

Ми прагнемо, щоб кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею з нами. Тому ми готові надати вам гнучкі умови оплати, прозору цінову політику та оперативний сервіс підтримки.

Якщо вам потрібна надійна компанія для перевезення вантажів по Україні, звертайтесь до «Гарант-Переїзду». Ми готові надати Вам високоякісні та надійні послуги за прийнятними цінами. З нами ваш вантаж буде доставлений вчасно та в безпеці!

Ціни на вантажоперевезення по Україні

Наші ціни на вантажоперевезення по Україні є одними з найвигідніших на ринку. Ми розуміємо, що для наших клієнтів важливо отримати якісні послуги за розумною ціною, тому ми постійно працюємо над оптимізацією витрат та мінімізацією витрат на перевезення. Завдяки цьому ми можемо запропонувати конкурентоспроможні ціни на всі види вантажоперевезень без прихованих додаткових витрат та комісій.

Ми впевнені, що співпраця з нами буде для вас вигідною та зручною. Ми надаємо широкий спектр послуг, які дозволяють нам задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів. Якщо ви шукаєте надійного партнера для перевезення вантажів по Україні, звертайтесь до «Гарант-Переїзду» – ми завжди раді допомогти вам!

Які вантажі ми перевозимо

Ми готові запропонувати перевезення широкого спектру вантажів різних типів та характеристик. До них належать:

 • - Будівельні матеріали та обладнання, включаючи цеглу, цемент, пісок, металоконструкції, сантехнічне обладнання, будівельні машини та багато іншого.
 • - Продукти харчування, напої та сільськогосподарські товари, включаючи зерно, борошно, м'ясо, молочну продукцію, овочі, фрукти, вина тощо
 • - Товари народного споживання, включаючи електроніку, побутову техніку, меблі, текстиль, товари для дому тощо
 • - Небезпечні вантажі, включаючи хімічні речовини, вибухові речовини, гази, ліки та інші.
 • - Медичні та лабораторні матеріали, включаючи медичні інструменти, аналізи, препарати тощо
 • - Техніка та обладнання, включаючи вантажні автомобілі, спецтехніку, обладнання для промисловості тощо

Ми готові запропонувати оптимальне рішення для перевезення будь-якого типу вантажу з огляду на його особливості та вимоги клієнта. Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію спеціаліста та дізнатися, як ми можемо допомогти вам з перевезенням вашого вантажу.

Замовлення вантажоперевезення по Україні у нас здійснюється за кілька простих кроків:

Залишаєте заявку на сайті або телефонуйте нашим менеджерам по телефону. На цьому етапі ми уточнюємо основні деталі вашої заявки, такі як тип вантажу, обсяг, місце відправлення та доставки, терміни, а також будь-які інші специфічні вимоги.

На основі цих даних наші фахівці підбирають найбільш підходящий транспорт для перевезення вашого вантажу. Ми враховуємо вимоги до вантажу, терміни, бюджет та будь-які інші умови, щоб надати найбільш оптимальне рішення.

Далі ми укладаємо договір та підписуємо всі необхідні документи. Ми суворо дотримуємося всіх законодавчих та правових вимог, щоб наші клієнти могли бути впевнені в законності та безпеці перевезення своїх вантажів.

Коли всі документи готові, ми встановлюємо точні терміни та умови доставки. Ми ретельно контролюємо процес перевезення на кожному етапі, щоб гарантувати точність та своєчасність доставки.

Після прибуття вантажу на місце призначення, наші фахівці здійснюють розвантаження та прибирають за собою всі залишки упаковки та інші матеріали.

Ми готові надати повний спектр послуг з перевезення вантажів Україною, від підготовки документів до доставки та розвантаження. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти вам з перевезенням вашого вантажу.

Часті проблеми при замовленні вантажних перевезень по Україні

Ми розуміємо, що замовники вантажоперевезень часто стикаються з безліччю проблем та складнощів, пов'язаних із організацією перевезення вантажів. Ми готові вирішити головний біль наших клієнтів, надаючи якісні послуги з перевезення вантажів Україною.

Перша і, мабуть, найбільша проблема, з якою стикаються клієнти - це вибір відповідного транспорту. Ми готові допомогти вам підібрати оптимальний варіант перевезення, враховуючи обсяг вантажу, тип та особливості перевезення, а також вимоги до термінів доставки.

Друга проблема - це непередбачені ситуації, які можуть виникнути під час перевезення вантажів, такі як затримки, псування вантажу або його втрата. Ми гарантуємо своєчасну доставку вантажу в безпеці, і готові брати на себе відповідальність за будь-які непередбачені ситуації.

Нарешті, ми розуміємо, що клієнтам важлива простота процесу замовлення вантажоперевезення, а також зручність та комфорт під час перевезення. Тому ми намагаємося спростити процес замовлення, надаючи всю необхідну інформацію та підтримку на кожному етапі, а також забезпечуємо комфортне та безпечне перевезення вантажів.

Усі ці заходи дозволяють нам вирішити головний біль клієнтів, пов'язаний з вантажоперевезеннями, і забезпечують високу якість наших послуг. Ми готові запропонувати нашим клієнтам найоптимальніші рішення та допомогти їм доставити свій вантаж точно вчасно.

Доступні для замовлення
ціни актуальні на 15.07.2024
Вантажоперевезення в Дніпрі суцільнометалевим фургоном від 1 тонни
Mercedes Sprinter
(бус до 2 тонн)
Розмір авто для переозування домашніх речей від 1 тонни
 • Довжина - 4.60 м
 • Ширіна - 1.70 м
 • Висота - 2.00 м
Ціна вантажоперевезень Дніпрі від 1 тонни
350 грн/год
Мінімальне замовлення вантажівки по Дніпру
* мінімальне замовлення 2 год.
Вантажоперевезення тентованим авто в Дніпрі до 2 тонн
Mercedes Sprinter
( тент до 2 тонн)
Розмір кузова вантажного авто для доставки Дніпру
 • Довжина - 4.30 м
 • Ширіна - 2.10 м
 • Висота - 2.30 м
Ціна вантажоперевезень у Дніпрі до 2 тонн
350 грн/год
Мінімальне замовлення первозки за Дніпру
* мінімальне замовлення 2 год.
Вантажоперевезення меблевим фургоном в Дніпрі до 3 тонн
Mercedes Sprinter ГІДРОБОРТ
(меблева будка до 2 тонн)
Розмір кузова для перевезення меблів у Дніпрі
 • Довжина - 4.30 м
 • Ширіна - 2.10 м
 • Висота - 2.30 м
Ціна вантажоперевезень у Дніпрі до 3 тонн
400 грн/год
Мінімальне замовлення вантажівки для перевезення до Дніпрі
* мінімальне замовлення 2 год.
Вантажоперевезення з гідробортом у Дніпрі до 5 тонн
Mercedes Atego ГІДРОБОРТ
( до 5 тонн )
Розмір кузова машини для перевезення товару Дніпру
 • Довжина - 7.20 м
 • Ширіна - 2.50 м
 • Висота - 2.40 м
Ціна вантажоперевезень у Дніпрі до 5 тонн
650 грн/год
Мінімальне замовлення вантажної машини Дніпру
* мінімальне замовлення 3 год.
Послуги вантажників у Дніпрі
Вантажники
( мають досвід роботи з меблями)
Вартість послуги вантажника в Дніпрі
150 грн/год
Мінімальне замовлення вантажника по Дніпру
* мінімальне замовлення 2 год.
Та пакувальний матеріал
ціни актуальні на 15.07.2024
Картонна коробка для переїзду
Картонна коробка
600мм*400мм*400мм
35 грн/шт
Скотч для пакування при переїзді
Скотч
48мм*50м
30 грн
Пакувальний папір для речей
Пакувальний папір
1200мм*10м
120 грн/рулон
Стрейч плівка для упаковки меблів та речей при переїзді
Стрейч плівка
500мм*300м
350 грн/рулон
Пухирчаста плівка для крихких речей і техніки
Бульбашкова плівка
1200мм*10м
350 грн/рулон
Гофрокартон листовий для упаковки меблів
Гофрокартон (аркуш)
100мм*10м
250 грн/рулон
Куток картонний для захисту кутів меблів
Куток картонний
40мм*40мм*2м
25 грн/шт
Мішок поліетилен для різних дрібних речей
Мішок поліетилен
100л
7 грн/шт
Час подачі машини до 2 годин
Ціна вантажоперевезення договірна
Ціна послуги вантажника від 150 грн/година
Мінімальне замовлення вантажника 2 години
Форма оплати Нал, Безготівка з ПДВ, Безготівка без ПДВ
Вантажоперевезення до 2 тонн
до 5 тонн
до 10 тонн
до 20 тонн
+ Послуги вантажників
Часті питання про вантажоперевезення

Запитання-відповідь

Яка ціна доставки вантажу по Україні?

Ціна вантажоперевезень по Україні залежить від кількості вантажу, що перевозиться, від відстані, а також від популярності маршруту. Тому, для точної оцінки вартості, зв'яжіться з нами і ми детально проконсультуємо вас про вартість перевезення.

Які вантажі ми можемо перевезти міжміським маршрутом?

Ми перевозимо будь-які вантажі, які можна перевезти автотранспортом, від домашніх речей до негабаритних конструкцій. Для консультації щодо можливих перевезень вантажів зв'яжіться з нами.

Як швидко можна доставити вантаж по Україні?

За більшістю маршрутів доставка вантажу здійснюється за 1-2 дні.

Володимир Іванов

Переезжал 9 марта,обратился в виду экстренной ситуации -подвели другие переводчики, и был удивлен, когда сообщили, что машина будет по адресу через 30 минут! Сработали быстро, носили аккуратно -не подвели. И мы продолжили отмечать 8 Марта, так что рекомендую работать с этими людьми.

Anti Anti

Спасибо. Мебель была перевезена вовремя и без повреждений.

Андрей

Перевозили товар из Днепра в Кривой Рог. Все понравилось, перевезли быстро и качественно. Будем обращаться.

Фотогалерея
Вантажні перевезення в Дніпрі Вантажоперевезення з вантажниками по Дніпру Організація переїзду в місті Дніпро Вантажоперевезення по Україні Перевезення речей та меблів Послуги професійних вантажників
Про компанію

Вантажне таксі Гарант-ПереїздГарант-Переїзд - Вантажні перевезення будь-яких вантажів по Дніпру, регіону та Україні. Організація переїздів будь-яких масштабів як під ключ, так і частково організованих нами. Розбирання та збирання меблів. Перевезення важких предметів: сейфів, банкоматів, роялів, піаніно, котлів, верстатів та подібного обладнання. Доставка вантажів у будь-яке місто України. Переїзд до Києва, Харкова, Львова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
 • Наявність транспорту 2, 3, 5, 10 та 20 тонн
 • Подача машини протягом 30 хвилин
 • Організація переїздів "під ключ"
 • Штат професійних вантажників
Контакти

Для того щоб замовити нашу послугу, достатньо зателефонувати по одному з телефонів. Якщо хочете укласти договір про постійну співпрацю, чекаємо на Вас за адресою

«Гарант-переїзд»
Адрес:
49050 м. Дніпро, пр. Гагаріна, 80
Телефон:
E-mail:
Сміливо замовляйте залишитеся задоволені!)
Ми завжди доступні за цими телефонами

📞 095-10-666-72

📞 097-06-999-21

Графік роботи 24/7 (цілодобово)

Закрити