Вивіз будівельного сміття Гарант-Переїзд - Вивіз будівельного сміття "Гарант Переїзд"
Вантажоперевезення Дніпро
Вантажні перевезення до Дніпрі
Перевезення вантажів Дніпру
Прорахувати перевезення

Вивіз будівельного сміття Дніпро.
Утилізація будсміття в Дніпрі з вантажниками.

Вивіз будівельного сміття Дніпро
Вивіз будівельного сміття в мішках

Вивіз будівельного сміття

Компанія "Гарант-Переїзд" до Дніпрі надає послуги з вивезення будівельного сміття в Дніпрі за допомогою спеціалізованої техніки та досвідчених вантажників. Компанія здійснює вивіз сміття з будівельних об'єктів та інших місць, де накопичилася велика кількість будівельних відходів. Усі роботи виконуються відповідно до вимог екологічного законодавства та правил безпеки. Крім того, компанія надає послуги з розбирання та демонтажу конструкцій, а також прибирання території після завершення робіт.

Дослідні співробітники компанії допоможуть розібрати та упакувати будівельне сміття у спеціальні контейнери або мішки. Після цього його буде транспортовано на спеціалізований полігон для утилізації.

Вибираючи компанію "Гарант-Переїзд" для вивезення будівельного сміття, можна бути впевненим у якості та професіоналізмі послуг. Компанія має позитивні відгуки від клієнтів та гарну репутацію на ринку послуг з вивезення будсміття у Дніпрі.

Для вивезення будівельного сміття у Дніпрі використовуються різні види транспорту, включаючи газель, ЗІЛ та КамАЗ. Кожен із цих автомобілів має свої переваги та недоліки, і вибір транспорту залежить від обсягу та характеру відходів, а також від місця їх знаходження.

Машина для вивезення будсміття

Для вивезення будівельного сміття у Дніпрі використовуються різні види транспорту, включаючи Газель, ЗІЛ та КамАЗ. Кожен із цих автомобілів має свої переваги. Вибір транспорту залежить від обсягу та характеру відходів, а також від місця їх перебування.

Газель є компактним автомобілем і може використовуватися для вивезення невеликих обсягів будівельного сміття. ЗІЛ та КамАЗ мають велику вантажопідйомність та можуть перевозити великі обсяги відходів. Крім того, КамАЗ може використовуватися для перевезення великогабаритних та важких предметів у парі з екскаватором.

При замовленні автомобіля для вивезення будівельного сміття важливо враховувати кількість відходів, а також доступність місця, де вони знаходяться. Наприклад, газель може використовуватися для вивезення сміття з вузьких проходів та критих дворів, де більші автомобілі можуть зіткнутися з перешкодами.

У будь-якому випадку, вибір транспорту для вивезення будівельного сміття має бути здійснений професіоналами, які враховують усі фактори та вимоги, пов'язані з перевезенням та утилізацією відходів.

Спуск сміття в мішках з поверху вантажниками

Спуск будівельного сміття сходами з поверху - це складне та відповідальне завдання, яке потребує професійних вантажників та обладнання. Для безпечної та ефективної роботи необхідно мати навичку та витривалість.

Так само, вантажники повинні бути навчені правильної техніки підйому та спуску сміття, а також використанню захисних засобів, таких як окуляри та рукавички. Вони повинні також знати, як розподіляти вагу сміття, щоб уникнути перевантаження та небезпеки падіння.

Важливо також переконатися, що сміття правильно упаковане та зібране, щоб зменшити ризик розкиду відходів під час спуску. Вантажники повинні дотримуватися запобіжних заходів, щоб не пошкодити стіни та інші елементи будівлі під час процесу спуску сміття.

Наша компанія займається вивезенням будівельного сміття протягом багатьох років, і ми маємо необхідний досвід, обладнання та навчених вантажників, щоб ефективно і безпечно виконувати завдання спуску сміття по сходах з поверху.

Вивіз великогабаритного будсміття

Великогабаритне сміття є відходами, які не можуть бути упаковані в контейнери або мішки стандартних розмірів. До такого виду сміття відносяться, наприклад, старі меблі, великі електроприлади, будівельні конструкції тощо. У Дніпрі для вивезення великогабаритного сміття існує компанія Гарант-Переїзд, яка здійснює його збирання та транспортування на спеціалізовані полігони. При цьому ми дотримуємося правил розміщення відходів на вулицях, щоб уникнути створення перешкод для руху транспорту та пішоходів. Крім того, ми знаємо, що важливо забезпечити безпеку при завантаженні та транспортуванні великогабаритного сміття, щоб уникнути можливих пошкоджень та травмування навколишніх людей та майна.

 • Професійний підхід:
  Наша компанія має великий досвід в організації вивезення будівельного сміття, та працює з професійними вантажниками, що гарантує швидке та якісне виконання робіт.

 • Розмаїття послуг:
  "Гарант-Переїзд" пропонує широкий спектр послуг з вивезення різного сміття, включаючи розбирання та утилізацію старих меблів, побутової техніки, електроніки, а також організацію вивезення будівельного сміття та інших видів відходів, крім харчових.

 • Зручність:
  Ми надаємо послуги з вивезення мотлоху та сміття на умовах, які найкраще відповідають потребам клієнта. Це може бути як щоденне вивезення будівельного сміття з об'єкта, так і одноразове вивезення великого обсягу мотлоху з квартири, будинку, гаража.

 • Екологічність:
  Компанія "Гарант-Переїзд" дотримується всіх необхідних норм і правил щодо утилізації відходів, що гарантує екологічну безпеку та відсутність негативного впливу на навколишнє середовище.
 • Доступність:
  Наша компанія пропонує свої послуги з вивезення старих меблів, мотлоху та сміття за доступними цінами, що робить їх доступними для широкого кола клієнтів.

Доступні для замовлення
ціни актуальні на 22.04.2024
Вантажоперевезення в Дніпрі суцільнометалевим фургоном від 1 тонни
Mercedes Sprinter
(бус до 2 тонн)
Розмір авто для переозування домашніх речей від 1 тонни
 • Довжина - 4.60 м
 • Ширіна - 1.70 м
 • Висота - 2.00 м
Ціна вантажоперевезень Дніпрі від 1 тонни
350 грн/год
Мінімальне замовлення вантажівки по Дніпру
* мінімальне замовлення 2 год.
Вантажоперевезення тентованим авто в Дніпрі до 2 тонн
Mercedes Sprinter
( тент до 2 тонн)
Розмір кузова вантажного авто для доставки Дніпру
 • Довжина - 4.30 м
 • Ширіна - 2.10 м
 • Висота - 2.30 м
Ціна вантажоперевезень у Дніпрі до 2 тонн
350 грн/год
Мінімальне замовлення первозки за Дніпру
* мінімальне замовлення 2 год.
Вантажоперевезення меблевим фургоном в Дніпрі до 3 тонн
Mercedes Sprinter ГІДРОБОРТ
(меблева будка до 2 тонн)
Розмір кузова для перевезення меблів у Дніпрі
 • Довжина - 4.30 м
 • Ширіна - 2.10 м
 • Висота - 2.30 м
Ціна вантажоперевезень у Дніпрі до 3 тонн
400 грн/год
Мінімальне замовлення вантажівки для перевезення до Дніпрі
* мінімальне замовлення 2 год.
Вантажоперевезення з гідробортом у Дніпрі до 5 тонн
Mercedes Atego ГІДРОБОРТ
( до 5 тонн )
Розмір кузова машини для перевезення товару Дніпру
 • Довжина - 7.20 м
 • Ширіна - 2.50 м
 • Висота - 2.40 м
Ціна вантажоперевезень у Дніпрі до 5 тонн
650 грн/год
Мінімальне замовлення вантажної машини Дніпру
* мінімальне замовлення 3 год.
Послуги вантажників у Дніпрі
Вантажники
( мають досвід роботи з меблями)
Вартість послуги вантажника в Дніпрі
150 грн/год
Мінімальне замовлення вантажника по Дніпру
* мінімальне замовлення 2 год.

Запитання-відповідь

Скільки коштує вивіз будівельного сміття в Дніпрі?

Ціна послуги вивезення будсміття залежить від обсягу сміття, ступеня складності завантаження та довжини маршруту до місця утилізації. Орієнтовну вартість можна розрахувати із вартості вантажників, вартості машини та вартості полігону. Докладніше на сторінці цін.

Яка потрібна за обсягом потрібна машина для вивезення будівельного сміття?

Зазвичай у вантажну машину до 2 тонн (Газель, Спрінтер, Форд) міститься достатня кількість будівельного сміття з квартири. Для середнього обсягу ми використовуємо вантажний автомобіль ЗІЛ вантажопідйомністю 6 тонн. Для важчого сміття підійде самоскид Камаз. Детальніше оцінити вартість і підібрати авто, може наш диспетчер.

Володимир Іванов

Переезжал 9 марта,обратился в виду экстренной ситуации -подвели другие переводчики, и был удивлен, когда сообщили, что машина будет по адресу через 30 минут! Сработали быстро, носили аккуратно -не подвели. И мы продолжили отмечать 8 Марта, так что рекомендую работать с этими людьми.

Anti Anti

Спасибо. Мебель была перевезена вовремя и без повреждений.

Андрей

Перевозили товар из Днепра в Кривой Рог. Все понравилось, перевезли быстро и качественно. Будем обращаться.

Фотогалерея
Вантажні перевезення в Дніпрі Вантажоперевезення з вантажниками по Дніпру Організація переїзду в місті Дніпро Вантажоперевезення по Україні Перевезення речей та меблів Послуги професійних вантажників
Про компанію

Вантажне таксі Гарант-ПереїздГарант-Переїзд - Вантажні перевезення будь-яких вантажів по Дніпру, регіону та Україні. Організація переїздів будь-яких масштабів як під ключ, так і частково організованих нами. Розбирання та збирання меблів. Перевезення важких предметів: сейфів, банкоматів, роялів, піаніно, котлів, верстатів та подібного обладнання. Доставка вантажів у будь-яке місто України. Переїзд до Києва, Харкова, Львова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
 • Наявність транспорту 2, 3, 5, 10 та 20 тонн
 • Подача машини протягом 30 хвилин
 • Організація переїздів "під ключ"
 • Штат професійних вантажників
Контакти

Для того щоб замовити нашу послугу, достатньо зателефонувати по одному з телефонів. Якщо хочете укласти договір про постійну співпрацю, чекаємо на Вас за адресою

«Гарант-переїзд»
Адрес:
49050 м. Дніпро, пр. Гагаріна, 80
Телефон:
E-mail:
Сміливо замовляйте залишитеся задоволені!)
Ми завжди доступні за цими телефонами

📞 095-10-666-72

📞 097-06-999-21

Графік роботи 24/7 (цілодобово)

Закрити